آزمون استعدادیابی دانشگاه صنعتی شریف

اول از همه، یه تست معتبر در سطع بین‌الملل داریم که نقاط قوت و ضعف شما رو برای تبدیل شدن به یه کارآفرین یا یه فرد تاثیرگذار در ده یا بیست سال آینده نشون می‌ده. این تست با تکیه بر تجربیات ۳۰ ساله‌ی یکی از معتبرترین مراکز علمی جهان تدوین شده!
همونطور که می‌دونید، اولین گام برای موفقیت، شناخت خودمونه. نتیجه‌ی این آزمون به شما کمک می‌کنه مهارت‌های نرم‌تون رو بشناسید تا بتونید نقشه راه‌تون رو طراحی کنید.

حتما لازمه که به تک تک شاخص‌های بررسی شده این تست، بپردازید و ببینید با خودتون چند چندین. بعد از تحلیل نتیجه تست، شما حالا به عنوان عضوی از "باشگاه شریف استار"، می‌تونید از دوره‌های آموزشی مهارت‌ محور باشگاه برای افزایش توامندی‌هاتون استفاده کنید.

باشگاه شریف‌استار

ما تو باشگاه یه تعدادی دوره‌های آموزشی و رویداد‌های مهارت محور داریم که بهترین اساتید دانشگاه‌های برتر دنیا اونا رو بهتون آموزش می‌دن. بهتون کمک می‌کنیم تا بتونید تیم بسازید و با کمک "منتورهای باشگاه"، ایده‌تون رو عملی کنید. بعد از این مرحله اگه جزو برترین‌های دوره‌ها باشید، شما رو تو مسیر "جذب سرمایه" همراهی می‌کنیم تا بتونید "کسب‌وکارتون" رو راه بندازید.

باشگاه از 1+4 سطح تشکیل شدهبا شرکت در طرح ملی استعدادیابی دانشگاه شریف، شریف‌استار
برای آینده خودتون سرمایه‌گذاری کنید

ثبت‌نام در طرح ملی شریف‌استار

پشتیبانی