برای ثبت‌نام در دوره‌های ترم پاییز اینجا کلیک کنید!

که هستیم؟

باشگاه کارآفرینان جوان شریف‌استار زیر نظر معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف در زمینه پرورش نوجوانان و جوانان خلاق، از سال 1397 فعالیت دارد، این مجموعه متشکل از کارآفرینان متعهد و موفق است که در زمینه کارفرینی جوانان گام برمی دارد و هدف اصلی آن رشد پرورش فکری جوانان است که بتوانند در راستای کسب ‌وکارها، استعداد های خود را شکوفا کنند. تا کنون بیش از 3186 دانش آموز و دانشجو توانسته اند توسط شرکت نمودن در تست استعدادیابی کارآفرینی شریف‌استار به یک دید جامع و کامل از استعدادهای خود برسند و دراستای آن نقاط قوت و نقاط قابل بهبود خود را بشناسند و تقویت کنند.

بیشتر بخوانید

با شریف استار بیشتر آشنا شوید

شما دانش پذیران عزیز می توانید پس از شرکت نمودن در تست استعدادیابی کارآفرینی شریف‌استار، مستقیما عضو باشگاه کارآفرینان جوان شریف‌استار شوید، سپس مطابق با رده ی سنی خود به راحتی سطح آموزشی خود را انتخاب کنید .

آشنایی با سطح های آموزشی باشگاه کارآفرینان جوان شریف‌استار

باشگاه از چندین سطح برای تمرکز روی پرورش کارآفرینان آینده تشکیل شده است: سطح J ویژه نوجوانان 13 تا 17 ساله است که توسط این سطح دانش پذیران اخلاق می توانند به مهارت های نرم از طریق بسته های آموزشی محتوایی دست پیدا کنند. سطح D (تماشاخانه نوآوری) با نسل جوانِ مشتاق به کارآفرینی، همراه می‌شود. در این سطح به توسعه مهار‌های فردی و شغلی دانش‌پذیران می‌پردازیم. می‌کوشیم با تعریف پروژه‌ها و فعالیت‌های گوناگون و فراهم آوردن امکان دستیابی به دستیار آموزشی هرچه بیشتر در پیشبرد این امر موثر واقع شویم. سطح C (آزمایشگاه کارآفرینی) به منظورآشنایی فراگیران با مفاهیم مدیریت، کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار طراحی شده. این سطح مناسب افرادی است که مایل به آشنایی با اکوسیستم کارآفرینی کشور هستند و می‌کوشند در این عرصه گام بردارند.

سطح طلایی شریف استار

سطح طلایی باشگاه کارآفرینان شریف استار ، سطح B است چرا که شما دانش پذیران خلاق پس از طی کردن سطح آموزشی خود، توسط این سطح به دنیای تیم های استارتاپی و شکل‌گیری استارتاپ‌های موفق سوق داده می شوید.

به دنیای سطح شتابدهی خوش آمدید

سطح شتابدهی، سطح A است، که پس از گذراندن سطح B محیا می شود، این سطح در واقع همان هدف اصلی باشگاه کارآفرینان شریف استار است ، که همه ی تلاش خود را در جهت فراهم آوردن تمامی امکانات و ابزارها صرف می نماید که شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای دانش پذیران خلاق گردد.

برای شروع آماده ای؟ همین حالا ثبت‌نام کن