Person

تست استعدادیابی شریف استار

تست استعدایابی شریف استار زیر نظر دانشگاه شریف برگزار می‌شود این تست به درون فکر و شخصیت شما سفر می‌کند و نقاط قوت و ضعف شما را برای تبدیل شدن به یک کارآفرین یا یک فرد بسیار تاثیرگذار در ده سال آینده نشان می‌دهد

آزمون شریف استار چیست

"ارزیابی شایستگی‌های کارآفرینانه"

همه ما استعدادها و شایستگی‌های نهان و آشکاری داریم که از بعضی از آنها بی‌اطلاعیم. مهارت‌هایی وجود دارند مثل عزت نفس، خودآگاهی، استقلال و ... که همگی به آنها نیازمندیم؛ پس خوب است که بدانیم در هر کدام از آنها چه قدر قوی یا ضعیف هستیم. تیم شریف استار در تلاش است تا کارآفرینان نسل آینده را شناسایی و بر روی آنان سرمایه گذاری کند. برای تحقق این هدف ابتدا آزمونی برگزار خواهیم کرد به اسم تست استعدادیابی شریف استار. این آزمون معتبر ترین آزمون استعدادیابی به زبان فارسی می‌باشد. ما تلاش خواهیم کرد تا نقاط قوت و ضعف جوانان در حیطه کارآفرینی را که پیش‌زمینه ساخت دنیای آینده است، مورد ارزیابی قرار دهیم تا استراتژی‌هایی برای نهادینه‌سازی نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف به آنان ارائه دهیم. در مرحله‌ی بعد کسانی که در تست شریف استار شرکت کرده‌اند عضو باشگاه کارآفرینان جوان شریف استار خواهند شد و به کمک بهترین اساتید ایران و به خصوص دانشگاه شریف آموزش خواهند دید. لازم به ذکر است که تست شریف استار، آزمون معتبر دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد.

"معرفی تست استعدادیابی شریف استار"

در این آزمون برای جواب دادن به سؤالات نباید به دنبال پاسخ درست باشید! هیچ پاسخی اینجا درست یا درست‌تر نیست. بلکه امتیاز شما در هر بخش تنها نشان می‌دهد شما برای موفقیت بیشتر، دقیقا کدام راه را باید انتخاب کنید. عواملی که این تست نشان می‌دهد برای عملکرد امروز و از آن مهم‌تر برای موفقیت در امور شخصی، تحصیلی و شغلی در آینده حائز اهمیت می‌باشد.

چرا آزمون شریف استار

مزایای آزمون برای شما

کارشناسان حرفه‌ای بعد از شرکت در تست، شخصیتتان را به صورت کامل تحلیل می‌کنند

بعد از شرکت در این تست شما یک مدرک معتبر از دانشگاه صنعتی شریف دریافت می‌کنید

این یک تست معتبر جهانی است که بومی شده است

سرمایه گذاری بر روی کارآفرینان نسل آینده

با شرکت در این تست امتیاز عضویت در باشگاه کارآفرینان جوان شریف استار را دریافت می‌کنید

چگونگی آزمون شریف استار

مزایای آزمون برای شما

نحوه اجرای تست استعدادیابی

این تست طی یک مرحله به صورت حضوری در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ برگزار می‌شود و پاسخنامه توسط نرم‌افزارهای مربوط مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و طی یک مرحله بازنگری، نتایج در قالب دفترچه‌ای تحلیلی به شرکت کننده ارائه می‌گردد. در کنار دفترچه‌ی تحلیل تست، خلاصه وضعیتی ممهور به مهر دانشگاه صنعتی شریف نیز در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت که قابلیت ارائه به مدارس، نهادها و سازمان‌های ذی‌ربط را دارا است. بنا بر تأکید هیأت رئیسه‌ی دانشگاه صنعتی شریف، هدف‌گذاری شده است که در چند سال آینده تست استعدادیابی شریف استار که با اعتبار دانشگاه صنعتی شریف در اختیار افراد قرار می‌گیرد، جایگزین ملی و معتبری برای تست‌های بین المللی مانند GMAT و GRE بشود.

مرحله بعد از تست شریف استار

در مرحله‌ی بعد کسانی که تست شریف استار را داده‌اند عضو باشگاه کارآفرینان جوان شریف استار خواهند شد و با عضویت در باشگاه به تعداد زیادی دوره آموزشی و رویدادهای مهارت محور دسترسی خواهید داشت. این دوره‌ها توسط بهترین متخصصان آموزش کارآفرینی کشور به همراه اساتید دانشگاه شریف، بر اساس آخرین استانداردهای جهانی طراحی شده‌است.