جهت استفاده رایگان از برخی منابع آموزشی و وبینار ها، شماره موبایل خود را وارد کنید

خدمات ستاره شریف برای سازمان‌ها

ستاره ‌شریف (شریف‌ استار)، یک پلتفرم آنلاین آموزشی است که با هدف ارتقای سطح دانش، توانمندی و کارآفرینی جوانان ایرانی حول دانشگاه صنعتی شریف، جهت مواجهه با ناکارآمدی پرورش جوانان و نوجوانان ایران در زمینه کارآفرینی و نوآوری تاسیس شده است.

خدمات سازمانی ستاره شریف شامل چه کسانی می‌شود؟

ستاره شریف طی سال‌های گذشته تمرکز ویژه‌ای بر همکاری‌های سازمانی داشته است تا از این طریق گروه‌های بزرگ نوجوانان و جوانان را به فرآیندهای استعدادسنجی و توانمندسازی وارد نماید.

می‌توانید با ستاره شریف همکاری سازمانی داشته باشید اگر :
اگر مدیر یا مسئول مدرسه‌ای هستید که می­‌تواند از خدمات دانش‌آموزی ستاره شریف برای ارتقای مهارت‌­های کارآفرینی و کسب‌و‌کاری دانش­‌آموزانتان بهره ببرید.
اگر مدیر منابع انسانی یا مسئول رفاه سازمان یا شرکت بزرگی هستید و تمایل دارید به جای خدمات معمول رفاهی، خدمتی ماندگار و آینده ­نگرانه به فرزندان کارکنان شرکت / سازمانتان ارائه کنید.
اگر مدیر یا کارشناس شرکت / سازمانی هستید و مایلید به مراجعان جویای شغل، مسیری جایگزین برای بهبود مهارت‌­ها در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب‌و‌کار های خودشان ارائه نمایید.
اگر خیّری هستید که کاری بیش از فراهم آوردن زیرساخت‌های فیزیکی، از قبیل کلاس درس را برای کمک به دانش‌­آموزان کم­‌برخوردار دنبال می کنید و می‌خواهید تا آموزش‌­های به روز و موثری به دریافت­کنندگان خدماتِ تحت حمایتتان ارائه کنید.
اگر مسئولیتی در توسعه‌ی محله، روستا، شهر، شهرستان یا استانی دارید؛ و افزایش مهارت­های کارآفرینی و کسب‌و‌کار ، یا آشنایی با اکوسیستم کارآفرینی و استارت­اپی را، راه‌­حلی برای پیشرفت حوزه‌ی مسئولیتتان می‌دانید.
اگر از مسئولین دغدغه­‌مند کشوری و استانی برای ارتقا‌ی مهارت­ های کارآفرینی و توسعه‌ی کسب‌و‌کار فرزندان نوجوان و جوان ایرانی هستید.
نهایتا اگر در هر صورتی علاقه‌مند به پیشرفت دادن ذهن و مهارت‌های خودتان یا شخصی از اطرافیانتان هستید و می‌خواهید در مسیر ورود به دنیای کسب‌و‌کار و اکوسیستم استارت‌آپی قدم بردارید؛ می‌توانید از خدمات ما با قیمت مناسب استفاده کنید.

معرفی خدمات ستاره شریف

سطوح آموزشی ستاره شریف

سیستم آموزشی شریف استار در ۵ سطح آموزشی تقسیم‌بندی می‌شود که شما با کلیک روی هر بخش، می‌توانید توضیحات مخصوص به بخش مذکور را مطالعه کنید.

سطح آموزشی خود را انتخاب کنید

دوره های ستاره شریف

هزینه خدمات در ستاره شریف

پروژه ها و طرح های در حال اجرا

کاتالوگ محصولات و خدمات

برای دریافت کاتالوگ محصولات و خدمات بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مراحل همکاری: از مذاکره تا قرارداد و اجرا

ارتباط اولیه

اعلام درخواست، معرفی خدمات ستاره‌شریف و بررسی نیازهای سازمان، شرکت یا نهاد هدف

پیشنهاد همکاری

ارائه‌ی پیش نویس همکاری و برگزاری جلسات کارشناسی برای تدقیق پیشنهادات محتوایی، فنی، اجرایی و مالی

قرارداد

تهیه‌ی پیش نویس قرارداد بر مبنای فرمت سازمان یا شرکت همکار و اصلاح و تکمیل در تبادلات کارشناسان فنی و حقوقی

تنفیذ و تبادل قرارداد و آغاز اجرا

اعلام درخواست، معرفی خدمات ستاره‌شریف و بررسی نیازهای سازمان، شرکت یا نهاد هدف

درخواست همکاری و دریافت خدمات سازمانی

ستاره‌شریف مشتاق همکاری با شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ستاره‌شریف، خدمات قابل ارائه به سازمان­ها، شرکت­ها و نهادهای عمومی، دولتی و غیردولتی اطلاعات زیر را کامل کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.