ورود | ثبت‌نام
دوره ها Chevron Back

سطح C

بازاریابی کارآفرینانه | پاییز ۱۴۰۱

مشتریان هر کسب‌وکاری، مهم‌ترین ذینفعان آن هستند که باید شنیده و به نیازهای آن‌ها رسیدگی شود. تحقیقات بازار، همان ابزاری است که این امکان را فراهم می‌آورد. در دوره بازاریابی کارآفرینانه، دانش‌پذیران به طور خاص، نحوه بکارگیری از نتایج تحقیقات بازار را یاد می‌گیرند. دانش‌پذیران با قیمت‌گذاری محصول، نحوه انجام تبلیغات، برندسازی، تجسم آینده کسب‌وکار، تکنیک‌ها و استراتژی‌های کلیدی و اساسیِ بازاریابی را به طور کامل و دقیق فرا می‌گیرند.

برای مشاهده قیمت وارد شوید

اهداف دوره

یادگیری مفاهیم بازارایابی و جایگاه آن در کارآفرینی

آشنایی با مفهوم استراتژی بازاریابی و نحوه طراحی و تدوین آن

بررسی و تحلیل محیط درونیِ یک کسب‌وکار

فراگرفتن نحوه طراحی برنامه کسب‌وکار

بخش‌بندی مشتریان و شناسایی مشتریان هدف

آشنایی کلی با مفهوم توسعه مشتری و تکنیک‌های بازاریابی

شناسایی بازار و رقبای کسب‌وکار و نحوه تحلیل آن‌ها

کسب دانشِ آمیخته بازاریابی

مهارت هایی که یاد می‌گیرید

رقبا و مشتریان

مشتریان هدف

آمیخته بازاریابی

برندسازی

بخش‌بندی مشتریان

ارتباط با مشتری

توضیحات دوره

چرا در این دوره شرکت می‌کنم؟
در دنیای امروز که تغییرات با سرعت باور نکردنی اتفاق می‌افتد، احتمال شکست کسب‌وکارهای خرد و کلان بیشتر از همیشه به نظر می‌رسد. منابعی که شرکت‌ها به گسترش خود اختصاص می‌دهند باید بهینه‌تر و هدفمندتر صرف گردد. کارآفرینان نیز باید درک درست و دقیقی از شرایط بازار، مشتریان‌ و جایگاه خود در بین رقبای بازار داشته باشند. اما راه حل چیست؟ چگونه کشتی کسب‌وکار خود را در این دریای پرتلاطم به سلامت به مقصد برسانیم؟
بازاریابی یکی از اساسی‌ترین مهارت‌هایی است که برای این منظور لازم است. چرا که تنها با انجام تحقیقات بازار می‌توان فرصت‌های بازار را شناسایی کرد. قیمت مناسب را برای محصولات و خدمات خود تعیین کرد. مشتری‌های جدید برای کسب‌وکار خود پیدا کنیم و سودآوری خود را به حداکثر برسانیم.
در این دوره علاوه بر آشنایی با تحقیقات بازار، با روش‌های قیمت‌گذاری، کانال‌های توزیع، و تبلیغ و ترویج محصول یا خدمات خود نیز آشنا خواهید شد. در ادامه برند و برند سازی را که از الزامات داشتن یک کسب‌وکار موفق است فرا خواهید گرفت. تکنیک‌ها و استراتژی‌های روز بازاریابی را خواهید شناخت و قادر خواهید بود برای کسب‌وکارتان برنامه بازاریابی تهیه نمائید. لذا اگر به دنبال تاسیس و یا گسترش کسب‌وکار خود هستید، اگر به فکر خرید و سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار دیگری هستید، و یا اگر به توسعه جایگاه شغلی‌تان در یک کسب‌وکار فکر می‌کنید، دوره‌ی پیش رو یکی از کامل‌ترین و کاربردی‌ترین دوره‌هایی است که می‌توانید از آن بهره‌مند گردید.

شریف‌استاری عزیز،
دوره بازاریابی کارآفرینانه از تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و محتوای آن هر هفته، سه‌شنبه‌ها فعال شده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

اطلاعات دوره

بازه ثبت نام

۲۰ تا ۲۹ مهر، پاییز ۱۴۰۱

زمان برگزاری دوره

پاییز ۱۴۰۱

مدت دوره

۱۱ هفته

برای مشاهده قیمت وارد شوید